Új hozzászólás Aktív témák

  • tatararpad

    őstag

    válasz Stauffenberg #65 üzenetére

    Ez rendben van, de ki dönti el kit kell kezelni és mi alapján? Mert én is megfordultam már az utcán néhány megmutatósan öltözködő tini után, ha jó ember ül ilyenkor jó helyen engem már valahol Bivalybasznádon cumiztatna a beteggondozó. Ha ehhez meglátják hogy pedofilos témákba írogatok az PH-n és néha megnézek egy pár shonuen/harem animet, amikben fiatal lányok harcolnak lenge öltözetben, már két fekete ruhás fog kísérni engem dolgozni megelőzés címen? Vannak egyértelmű esetek, de ugyanúgy emberek döntenének erről, és ugyanúgy sokkal többeknek okozna kellemetlenséget, mint hasznot.

    Jobb helyekről sajnos nem tudok, de kétlem, hogy az utcáról bármilyen jogállamban berángathatnak egy embert, hogy mi majd kikezelünk téged, mert te pedofilgyanús vagy. Ha meg már elkövetett valamit, mint főszereplőnk, vagy előélete van, az már amúgy is büntetőügy. Én úgy vettem ki hogy még azelőtt meg akarod találni a potenciális elkövetőket mielőtt elkövetnék első bűnüket, azt pedig nem lehet más jogok porba tiprása nélkül, tömeges megfigyelés, profilozás, stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák