Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz #16820480 #20 üzenetére

    Milyen levelezőt használsz? :P
    A tárgy megadása/megkérdezése szerintem logikus, mert legtöbbször írsz valami tárgyat egy e-mailhez, legalábbis én szoktam. Ha a levél tárgya a péntek esti kocsmatúra, akkor a levél tárgya kocsmatúra lesz, or stg.
    De ha nagyon nem akarok tárgyat, akkor is csak rá kell nyomnom a "send anyway" gombot.
    Mindettől függetlenül én azt nem értem, hogy miért lenne "jobb", ha nem adsz meg tárgyat, és a szövegtörzsből kapsz egy részletet? Ettől még pont ugyanúgy áttekinthetetlen marad az egész vacak sok levél esetén.
    A mostani kliensekben meg lehet keresni, legalábbis a színvonalasabbakban biztosan (a szar kliensek vagy gagyi webmailek használóit egy percig nem sajnálom, szegény paraszt vessen magára).
    Amit értésemre kéne adnod, az mindössze annyi, hogy a tárgy megadása miért egy eszement probléma, azaz átfogalmazom: a tárgy megadásának elmaradása miért okozna hatalmas ergonómiai fejlődést?

    Mert azt értem, ha valakinek túl fix, nem elég instant stb. az email. De hogy attól miért fogok kényelmesebben messzidzsingelni, hogy van egy halom levelem egy halom fasztól, és a kliensemben a tartalomból odarittyentett preview alapján fogok tájékozódni közöttük?

    iPhone-on is így néz ki a levelezőkliens (azaz 2 vagy 3 soros preview van, természetesen emellett még a feladó és a tárgy látható), hát nem segít hozzá semmihez, leszámítva azt az esetleges nagyon ritka kivételt, amikor látom a preview alapján, hogy ez a téma engem most nem érdekel, így megsőórolom azt az egy bökést, ami a megnyitáshoz kell. A dolog pikantériája persze az, hogy egy ésszel megadott, egy-két szavas tárgy erre sokkal jobb :D

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák