Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz tomszli11 #49 üzenetére

    Szia!

    Kínai B-C kategóriás telefonokkal óvatosan! Egyrészt a mobilarénás tesztek többségében is előjött valamilyen hiba, másrészt olyanokra is gondolok pl. hogy egy kollégámnak rendeltünk egy Ulefone Tigert. Tök jól nézett ki meg minden, amikor viszont SIM-kártyát akart cserélni, a hátlap leszedésekor (nem unibody, leszedhető) konkrétan kiszakadt az oldalsó gombok szalagkábele... Ezek olyan trehányságok, amik nem érnek meg szerintem 5-10 ezer Ft-tal alacsonyabb árat. Az Elephone, az Oukitel, a Doogee, a Ulefone stb. ezek mind C kategóriás gyártók.
    A Redmi 4A pedig egy szuper készülék, anyámnak karácsonyra vettem egyet és imádja azóta is. Az akksi nagyon sokat bír, a kamerája is korrekt a kategóriájában és a hardver is elegendő. Én nem vennék itthon kínai telefont, mert akkora az árkülönbözet, hogy megéri a kockáztatás (külföldi rendelés) a garancia miatt. Egyébként van gari a kínai telefonokra is, csak a te költségeden kell kiküldeni, ami ráadásul sok idő is. De eddig nekem már 6 kínai telefon (Meizuk, Xiaomik, ZTE) fordult meg a kezeim alatt, illetve ismerősi körben még több, és eddig ez az egy probléma jött elő az Ulefone-nál.

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Új hozzászólás Aktív témák