Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz #61666560 #55 üzenetére

    elég meredek gondolataid vannak azért néha... ha azokra a városokra atomot dobnának, akkor abból (világ)háború lenne, és mindannyian nulláról kezdenénk, botokkal meg kövekkel :U

  • #56573440

    törölt tag

    válasz #61666560 #55 üzenetére

    "USA simán megnyerhette volna a vietnámi és egyéb háborúit ha akarja..."
    én is azért dolgozok kis súlyokkal a konditeremben, hogy a többieknek ne legyen kisebbségi érzésük:D ezt te se gondolod komolyan ugye?:D

    "Hát én azért figyelek arra, hogy a család asztalára ne kínai fokhagyma kerüljön..."
    szerinted én hogy vettem észre?

    "mi lenne, ha mondjuk Kína 3 városára atomot dobnának? Sanghaj, Hongkong és Shenzen"
    tudod azt a kezet ami enni ad azt nem bántjuk. ismered? hogy értsd. régen vatikán megvan? a pápa döntött ki kivel mikor és miért házasodik, az uralkodó házakba beleszólhattak, mégse fegyverrel tették, lerohanhatták volna és karóba is húzhatták volna.
    de ott van svájc is, akit egyik világháborúban se gyalogoltak keresztbe. pedig nem hiszem hogy a félelmetes hadsereg miatt kerülgették. ott volt a pénz...

    de hogy te is értsd. ha a hentes látja el jóáron a falut hússal, akkor akkor se fogod felgyújtani vagy napalmot dobni rá ha egyébként nem tetszik a szeme színe vagy paraszt. mert tudod hogy hús az kell a családodnak, és bár beszerezhető máshol is, de sokkal drágább és kisebb mennyiségben áll jelenleg rendelkezésre, így nem jutna mindenkinek a családban, nem hogy a faluban. ha mégis terveznél ilyet akkor a falusiak is elég morcik lennének rád...

    amcsik is lerohanhatnák mint állat. nem vitatom. aztán mi lenne? mint most irakban? vagy ezt se akarják megnyerni? vagy csak az olajat kell hozni még mindig az épp elég?

    bombázzák le. aztán mi lesz? ami made in china eltűnik. mi marad? a többit majd te megoldod a sufniban? vagy szerinted itt európában lenne kapacitás ekkora mennyiség gyártására?

    "csak míg nekünk van technológiánk addig nekik az sincsen..."
    régen lopniuk kellett a technológiát. most már vagy ott fejlesztik eleve ki, vagy odaviszik készen tokkal vonóval hogy gyártsák. van ott technológia, több is mint kéne...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák