Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz Morden24 #265 üzenetére

    Hát, ebben majdnem igazat adok. Persze, nem a warez itt a lényeg. Az teljesen elitélendő. Csakhogy ennek van egy másik oldala is. Melyik játékot vegyem meg a 20 közül? Csak egyet tudok. Namármost, a köv. hónapba jön ki az új Battlefield (konkrétumok következnek). Az eddigi BF részeket MIND megvettem eredetibe, azaz ez is KÖTELEZŐ darab lesz (nekem). Csakhogy a béta verziója alig fut 5-7 fps-l, azaz gépemet tákolni kell, ami egy dolog. A lényeg abban van, hogy az EA Games NEM tud normálissan megírni egy BF részt se (talán az első még úgy ahogy). Kihozták anno a BF2142-t, és már akkor bugos volt. Kiadtak egy hét után pecst hozzá, és újabb egy hétig senki se tudott vele játszani (multiban kidobálta az embereket pár perc után). Sorolhatnám, a lényeg, hogy olyat szeretnék megvenni eredetiben, amelyet normálisan megírtak, és ez lutri. Ha még se megy normálisan a game, nem vihetem vissza, mint egy hardvert 3 napon belül. Erre is igazán kitalálhatnának valamit, és a demó megsúgom NEM jó. Legalábbis pont a fent említett BF-ben nem. Tudom, használtam azt is. Nem mutatja meg a játék lényegét, max arra megfelelő, hogy megy-e gépeden. :B
    A "helyes" talán az lenne, hogy aki warezol, az vegyen is eredeti termékeket. Volt egy kollegám, vezető beosztásban, az elvből nem vett egyetlen játékot se, hiába mondtam neki, hogy legalább azokat vegye meg, melyekkel tényleg sokat játszott, ráadásul Magyar nyelvre is lefordították, mert ez sokat segítene (és lazán megtehette volna).
    Tehát, mind a két oldalnak kellene közelednie. :K

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák