Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz hcl #326 üzenetére

    Márpedig, olyan embert az országban nem látni, akinek minden cucca eredeti.
    Főleg pl. a filmjei nem.

    A filmletöltés speciel nem illegális Magyarországon, ahogyan a zene sem.
    Viszont finoman hozzáteszem, nekem itthon csak eredeti filmem van. Ezen felül egyetlen dolog van, amit letöltök, az pedig a Top Gear sorozat.

    Amúgy programok terén nem nehéz. A Windows-om, az Office-om és a Corel WinDVD 9 Plus programom, ami fizetős, és természetesen eredeti is.
    Ezen felül a játékaim (mind a PC-sek, mind az a néhány Xboxos) eredetiek.
    Minden más program, beleértve a nyamvadt tömörítőt is, ingyenes.

    És ezt úgy mondom, hogy nekem több szoftver van a gépemen, mint egy átlag hómjúzernek, mert több mindent használok aktívan.

    És ez véletlenül sem a saját istenítésem: én úgy gondolom, hogy nem kell hozzá sok ész, csak igény a legalitásra. Ezért én egy vacak WinRAR-t sem warezolok, hanem simán használok free alternatívát (Peazip jelenleg).

    szerk.: Abban természetesen igazat adok, hogy a legtöbb ember valószínűleg szürke, azaz van legális meg illegális tartalom is a gépén. Nekem ezzel semmi gondom nincsen. Gondom azzal van, ha valaki meg akarja ezt magyarázni, és az egész topik arról szól, hogy egy warezolás elleni intézkedést hozott az MS. Szerintem ez gusztustalan, gyomorforgató hozzáállás.
    Mellesleg tudok jó pár emberről itt a PH!-n is, aki kijelenti magáról, hogy teljesen legális az utolsó bitig. Én elhiszem nekik.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák