Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Muerte68

    addikt

    válasz azbest #2366 üzenetére

    Valóban 10 es csomagok és alapból drágábbak, viszont rengeteg különféle márka van az ily-től a kézműves kávéig gyakorlatilag szinte mindenki gyárt hozzá kapszulát.
    Ami viszont nekem kellemes meglepetés volt hogy sok kapszula van a 6-800ft os ársávban a lidl Spar stb kapszulától a jacobs vagy most például omniát vettem 600 ért és elvileg az is 1000 alatt lesz később is.
    De sokféle noném kapszula van még 800 ft os ársávban amik csak annyival gyengébbek hogy általában műanyag a kapszula.
    De például a lidl saját kapszula sokkal jobb mint a dg-s.
    Nem a dolce ellen hoztam fel volt nekem is 2 sajnos meg is haltak, de én azért váltottam mert volt egy olcsó gép meg kíváncsi voltam plusz tetszett a sokféle kávé.
    Így utólag a kisebb kapszula is szimpatikus sokkal kevesebb hely kell neki de egyébként én megvoltam a dg-vel is :)
    És az biztos hogy a kapszula olcsóbb a dg- hez és szinte mindig lehet akciósan venni plusz van egyéb is tea capuccino stb.

    Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

Új hozzászólás Aktív témák