Új hozzászólás Aktív témák

  • #08052480

    törölt tag

    válasz ¤Envy¤ #83 üzenetére

    Rögtön cáfolni is tudlak, én nem ezért játszottam vele, és vettem meg. Lány vagyok, a lövöldözés nekem nem elég.
    A gyönyörű grafika, a tájak, a játékélmény, a nyitott világ, az állatok, a fejlődés, a gyűjtögetés, Vaas, ezek mind mind tették igazán jóvá a játékot számomra.

    Szoval ha a kovetkezo Far Cry vizisport jatek lenne ahol fejlesztheto uszonyu delfinek hatan kell versenyezni a naplementeben az is oke lenne, amig jo a jatekelmeny meg gyujtogethetsz is a nyilt vizen? Az meg hogy lany vagy, nem latom be miert igazolna a logikatlan ervelest.

    Kisse rohejesnek erzem, hogy - a hulyenek is nyilvanvalo modon - azert nevez az Ubi FC-nek egy olyan jatekot, aminek az egvilagon semmi keresnivaloja nincs a frencsajzban (sem tematikailag, sem jatekmenetileg), hogy vastagabb bort tudjon rola lehuzni (jah, de azert nevezzuk csak egyedi meg meresz huzasnak - mert a Sony ugye nem valami hasonlot mutogatott E3-on), a rajongok meg kepesek azzal vedeni, hogy "dehat ... legalabb ujitanak".
    Remelem kovetkezore korokre osztott rpg-kent reinkarnalodik, akkor majd megint lehet tancikalni, hogy mekkora kreativ agyak orolnek az Ubisoft malmaiban.

Új hozzászólás Aktív témák