Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz ripla #26 üzenetére

    Szó sincs itt arról, hogy "magyaros" véleményt fogalmaztam volna meg és nem kívánom hogy a szomszéd tehene is dögöljön meg. Egyszerűen felhívtam rá a kolléga figyelmét arra, hogy ő azért sír mert fővárosi lakos és nincs 30/5 netnél jobbra lehetősége, mert ez számára néha kevés, de másnak aki vidéken él, elég lehet a 2M/192Kbps is. Szóval vidéken az teljesen elfogadható van csak használhatatlan netet tud csak venni az ember, de a fővárosinak kijár a gigabites. Azt gondolom az ő általa használt 30/5 a teljesen használható kategóriába tartozik és az állami célkitűzés is nagyjából ennek a sávszélnek az elérése mindenki számára.

    [ Szerkesztve ]

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

  • dethroner

    veterán

    válasz ripla #28 üzenetére

    Irigység? Mit irigyelek gyógyegér? Digis netem, marhára van irigyelni valóm tényleg :Y

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

  • dethroner

    veterán

    válasz ripla #30 üzenetére

    Látod, te is csak onlywrite üzemmódban létezel, olvasni és értelmezni azt már nem tudsz.
    Azonkívül lehet én vagyok a nagy kalkuttai Teréz anya reinkarnációja és nem csak a magam sirámaival foglalkozom, hanem a bénák és elesettek védelmére kelek. Na, mit gondolsz?
    És te vagy az aki beleszól egy beszélgetésbe, ami nélküled már le is zárult, mivel a kolléga nem tudott olyan esetet mondani, amire otthoni felhasználóként ne lenne elég a 30/5Mbit.
    Hogyne tudnék a vázolt problémára megoldást. A jelenlegi városokban lévő nagysebességű netre képes infrastruktúrát lebontjuk, a helyére betárcsázós analóg vonalat helyezünk és a felszabadult erőforrásokat beépítjük az elmaradottabb vidéki területeken. Mindenki boldog lesz, a vidékinek is lesz végre relative gyors nete-már amennyire ezt a szánalmas 30/5-ös netet annak lehet nevezni-, a városi ember még végre joggal panaszkodhat hogy szar a net és fejleszteni kéne. Bár, mint a kolléga megfogalmazta korábban, vannak esetek amikor a 2000/192Kbps is elegendő lehet. Na, akkor megvárnám a véleményét, megtalálta-e azokat az eseteket, amikor ilyen nevetséges sebesség is elegendő.

    Kibicke, ki vagy elégítve? :C

    [ Szerkesztve ]

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

  • dethroner

    veterán

    válasz ripla #32 üzenetére

    Na ne már hogy behúzd a kéziféket, csacsogjunk még :DDD
    Hát mit gondolsz, mi vagyok én hogy megoldást találjak a nethálózat fejlesztésére? Arra ott vannak a szakemberek. Mi itt a fórumon csak vitatkozunk az ilyen dolgokon, többet nem tehetünk. És mondd, mi a hülyeség? Neked pl milyen neted van, mennyiért? Elégedett vagy vele? Szeretnél többet a gyorsabbat több pénzért? Vagy akár lassabbal is beérnéd?

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák