Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • den89

    tag

    válasz #06658560 #189 üzenetére

    Mi nem negyed óra? Csak tudom ember, te nézted meg vagy én? Most komolyan arról akarsz vitázni, hogy mikor, mennyit és mire használom a telefonomat? Tényleg meg akarod mondani másnak, hogy mennyit nézegesse a beállításokat vagy bármit? Egyébként nem kell az ujjadból kiszopnod az infót, kb. 25 kommenttel feljebb tekersz és láthatod, hogy mióta van meg a telefon. Na de ne kelljen már feljebb tekerned, elárulom, 2 hete. Köszönöm, már sikerült belaknom azóta, és nálam ez az átlagos akku használat, mit nem lehet ezen érteni? Fáj ez neked vagy bárkinek? Amúgy több ismerősömnek van 5S-e, mindenkinél bírja 2 napig, az SE erre még bőven rátesz.

    ToniSoprano mi az, hogy nincs olyan mérés, ami az utolsó töltés óta eltelt akkuhasználatot mutatja?
    Szerinted, amit belinkeltem képet, azon a készenléti idő mit mutat? Pontosan annyi ideje töltöttem utoljára a telefont, gépre se volt rádugva azóta. A használati idővel sem értem mi gondod van, annyit használtam, amennyit ír. Iphone SE középmezőny? Nagyjából 320-350 telefont hasonlítanak össze a linken, amit küldtél. Ebből az SE a 70-80. körül van, 6 plus és 6s plus benne van az első 40-50-ben. A 6 és 6s 140-150. körül van, még az is erős középmezőny. Régebbi telefonjaik ritka szarul bírták, ez tény. De engem ez különösebben nem érdekel, most van először Iphone-om. Viszont te talán utánanézhetnél a dolognak, mielőtt szitkozódsz. Nem tisztem védeni az Apple-t, sőt én sem voltam soha oda a cégért, de neked tuti valami alma-(és aksi) fóbiád van.

    Részemről befejeztem, mert ha rajtatok múlik, ennek soha nem lesz vége.

    [ Szerkesztve ]

  • den89

    tag

    válasz #06658560 #195 üzenetére

    Ezt most duplán buktad.

    Egyrészt az a 9% az elmúlt 24 órára vonatkozik, nem a feltöltés óta eltelt 43-44 órára, tehát nem is a 4 óra használati időre, hanem arra, amennyit az elmúlt 24 órában használtam (nagyjából 2-2,5 órára).

    Másrészt nem is lehet egy sima matematikai százalékszámítással kiszámolni... Mivel pl. egy játék nyilván jóval jobban húzza az aksit, mint a beállítások menü. Mondok 2 példát, ha esetleg nem esett volna le miről beszélek. Mostani állás szerint nálam:

    Youtube alkalmazás 10% 8 perc <--> fő- és zárolt képernyő: 10% 20 perc
    Kamera: 3% 1 perc <--> fotók: 3% 4 perc.

    Tudod, ha csendben maradtál volna... De nem bírtad ki, hogy ne a te szavad legyen az utolsó, PH! nagyúr. Lehet van több ezer hozzászólásod és rutinod sok dologban, de az nem egyenlő azzal, hogy ismeretlenül is okosabbnak vagy valakinél. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák