Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    Szerintem ez várható volt, ha megnézem az Árakat. Hiába a komoly újítások a kijelzők terén, ha nincs arányban az ára a fejlesztésekkel. Meg persze Kínában ott a belpiac, ami az elmúlt évben nagyot fejlődött, mind minőség mind ár szinten. Európát szerintem már 2 éve elveszítette az Apple.
    A PC üzletága pedig sajnos szintén ebben a cipőben jár szerintem, USA/Kanada/Japán kivételével nem tudom amúgy kinek éri meg mindannapi felhasználásra, mert azért a FullHD felbontású más termékek elérhetőek egészen jó árban, arra minőségre amit az Apple nyújt pedig nincs szükség a mindennapokban, hiszen 2 - 3 évente csere, arra jó egy fele annyiba kerülő készülék is.
    Meg az Chrome OS eléggé odacsapott a klasszikus Apple piactérre, az oktatási intézmények piacára, harmad áron, és pont megfelelő minőséggel.

    Persze elfogadnék, céges eszköznek bármilyen Apple terméket, de magamnak a saját pénzemből soha nem vennék.

    (#1) stutga

    Szerintem itt az van, hogy rájöttek, hogy nem kell feltétlenül drága telefon, hogy elérjék a céljukat. Az android eléggi feljött használhatóságban. Mondjuk a csúcstelefonok ott sem olcsók/olcsóbbak, de a középkategória is eléggé használható, ami az Apple esetében az SE megjelenése előtt 2 éves telefonokat takart.

    (#3) Scholes9

    Szerintem is ez lehet inkább.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák