Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Sidious

    senior tag

    válasz hallador #16 üzenetére

    Azért azt vedd figyelembe, hogy Az A7 és az A9 közötti "naprakészsége/használhatósági" szintkülönbség, jóval kisebb, mint anno egy A5 és A7 kötött.

    Az A9 és főleg az A9X "kicsit" durva lett, konkréten nem nagyon van a piacon olyan alkalmazás, felhasználási mód, amivel meg tudod izzasztani. Az A9 több, mint fél éves és a Snapi 820 tudja befogni. Az A9X-et pedig semmi. Mindemellett érdemes észbe tartani, hogy 3 hónap és jön a következő gen. SoC, ami ezeknél is erősebb lesz, miközben egy A7-el is simán el lehet lenni, ergo minek váltson az ember?

    Az Apple is úgy számol az iPhone-ok esetében, hogy a felhasználó 3 évig használja az eszközt.

    ctvagyok: A tabeletes észrevétellel teljesen egyet értek veled. Konkrétan 4-5 évig is bírja egy iPad. Egy iPad 2-3, a mai napig tökéletes eszköz, nem akad, gördülékeny, 500-600 töltési ciklus után is jól bírják az aksik bennük. Én 1080p/60fps-es videókat is simán tudok velük vágni iMovie-ba és szép gyorsan renderel. Így nincs igényem a váltásra.

    Csak azért fogok venni egy 9,7"-es Pro-t, vagy egy 12,9"-es Pro-t, mert a melóba heti 2 napot a PC simán ki tudom vele váltani és nagyon könnyen hordozható, 256 GB is elég, LTE is okés. (főleg a céges kártya havi 20 GB-os csomagjával :) és mert nem mellesleg nagyon jó áron tudom beszerezni, hivatalos forrásból)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák