Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #97544192

    törölt tag

    Lehet, hogy ez most nem ide tartozna, de leírom... Mert sokkal jobb lesz nekem is, ha leírom. És kíváncsi vagyok a véleményetekre - nos... nekem a suliba tetszik nagyon egy lány. Ez eddog mind szép és jó, csak az a baj, h neki már millió pasija volt, meg ő könnyen szerez magának jó pasikat... Nem ismerjük egymást, még különösebben nem is ültünk le beszélgetni, csak tetszik. De már néha úgy érzem, h szerelmes vagyok. Mindig rágondolok, elképzelem, ahogy beszélgetünk, és elcsattan egy csók... Álmodok vele, ilyenek. Pedig nem is ismerem úgy különösebben. A probléma az, h mindig a barátnőivel van, fiukkal, stb. De én őt egy szeretetre vágyó, romantikus lánynak képzelem el a gondolataimba, és álmaimba. Ez szőrnyű... És nem merem megszólítani. :F Egyszer a háta mögött említettem olyat is, amit nem kellett volna, mert hát ugye neki mennyi pasija volt - ezt meg is bántam... Tetszik, és mint említettem, én egy szeretetre vágyó, és romantikus lánynak képzelem el Őt, Szandrát... :( Tanács? Hogy ''hódíthatnám'' meg?... Megszólítani egy részt azért nem merem, mert nem vagyok vmi szépség, és ő mindig a barátjaival van... Tiszta gáz lenne... - Ha csak egyszer lenne egyedül... :(

Új hozzászólás Aktív témák