Új hozzászólás Aktív témák

  • Bencom ™

    őstag

    válasz Dread #1 üzenetére

    ma épp valami ilyesmire fogok menni, és tudom, hogy gázos, hogy nem találkoztam még vele, pont a találka előtt kavarodott be az egész ennyire :(

    EQMontoya: az iwiw nem zavar, inkább bekavart, hogy onnan nem szedett le, sőt semmit nem változtatott meg, szóval mi van, ha nem is vert át vagy nem is tudom? szóval utána akarok járni a dolognak és egyszer, s mindenkorra lezárni ezt a témát... ma vagy valamikor a közeljövőben fogok újabb infókat kapni róla...

    Montesz: tudom, hogy nem lehet így ismerkedni, meg hasonlók, de ez így alakult. Az előzményben írtam ,hogy véletlenül vettem fel, szóval azt sem mondhatjátok, hogy MSN-en akartam csajozni... csak így alakult... sajnos :(

    Dabadab: hehhe, én is ezt terveztem még... de most már vagy megszivatom, vagy leszopatom magam vele... vagy egyik vagy másik... bántani annak ellenére se akarom, amit csinált, de ha megérdemli, emg fogja kapni a magáét... ha meg kiderül, hogy valami gebasz volt a dologban és nem ő a hibás... akkor jön a szopás XD

    Wolverine: mondom, nem zavar, nem ez a baj... csak ez a bizonytalanság... mi van ha mégis akart valamit? monodm, ennek most már utánajárok egyszer és mindenkorra...

    Vamp: neked meg igazad van, pont ezért akarok az egésznek utánajárni...

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák