Új hozzászólás Aktív témák

  • Gengi

    senior tag

    válasz Everman #279 üzenetére

    "A konkurencia készülékei sem olcsóbbak, pl. a 16 GB-os Galaxy S pont annyiba kerül, mint a 16 GB-os iPhone 4 és sok területen jóval kevesebbet nyújt a Galaxy (ennek oka a jóval kevesebb és gyengébb minőségű alkalmazás, ami arra elérhető)."

    Lehet ,hogy jelenleg több alklamazás van I4-re mint ANDRO-ra ,de a kisebb funkciókat ellátó programok ugyanúgy fellelhetőek rajta. A Komoly játékok ,amik érdekes pikantériával rendelkeztek meg egyszerűen megöregszenek. Elérnek a kor haladtával... Ami meg IO-n siker az lesz máshol is.

    Ma olyan szerencsém volt mint az még soha :). Beléptem azok közé ,akik már láttak ilyen cuccot. Ma nyüstölöm a melóhelyen a gépet.. Átmentem a szomszéd irodába scannelni erre jön egy fickó kereste az egyik kollegám mondom ,hogy itt van nemsokára jön. Mondta megvárom. Ekkor hírtelen csörgött a telefon elővette az I4-et pont úgy fogta ,hogy még az is láthassa aki a fal mögött volt. Aztán hirtelen elkezdtünk róla beszélgetni :D... Nem bírtam szó nélkül hagyni. El is kunyiztam és egy pár pillanat taperolásig nyomkodtam is. Volt az egész 2-3 perc csak pont jött a kollega és leültek tárgyalni. Nem is mondom mi volt az első ,amit kipróbáltam :D... Véleményt nem írnék ,mert ennyi idő kevés ahhoz ,hogy tudjak alkotni bármit is. Külsőre kellemes :).

    PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

Új hozzászólás Aktív témák