Új hozzászólás Aktív témák

  • kovakovi77

    tag

    A reklámok szűrése kizárólag a saját testi és lelki békém miatt továbbá a családom védelme miatt történik. A legkönnyebben azokon a gyerekeken mérheted le pusztító hatását akiknek a szüleik megengedik, hogy sokat üljenek a gép előtt. Agy mosottá válnak, majd nagy korukban engedelmes fogyasztók lesznek akiknek a nagyság egyenlő lesz a birtokolt cuccok menyiségével és minőségével beleértve emberi kapcsolatok.

    A reklámszűrés nem arról szól, hogy nem akarjuk támogatni a tartalom előállítót, hanem arról, hogy szeretnénk magunkat megvédeni az agymosástól. Azokat az oldalakat ahol a reklámszűrő miatt nem tudok navigálni egyszerűen nem látogatom.

    A reklámszűrés ma biztonsági funkció már

    olyannyira, hogy nagyjából 1 hónapja volt cikkezés arról, hogy a Guardian, Times, stb nagy nevű online újságok reklámblokkjaiban szép kis vírusok/trójaik voltak eldugva. Én speciel a Google Play-en keresztül találkoztam egy trójaival, szerencsére friss CM13 nightly volt fenn, így valószínűleg ennek köszönhető, hogy megúsztam. 
    Másnap olvastam az összes nagyobb hírportálon, hogy mi történt. Azonnal felraktam az AdAway-t (már terveztem egy ideje, csak lusta voltam). Értem én, hogy hirdetésből/reklámokból él sok szolgáltató, csak sajnos eddig a villogó szar flash-ek és animgifek idegesítettek, most meg már kártékony kódokat terjesztenek. Reklámblokkoló mindenhova, mindenkinek. Majd ha a hirdetési iparág megoldja a vázolt problémát, akkor elgondolkodom, hogy kikapcsolom.

Új hozzászólás Aktív témák