Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Schaf

    tag

    válasz Đusty #38 üzenetére

    Szerintem hogy képbe kerülhess köpködés helyett olvasgass...

    [link]

    Csak a tisztán látás kedvéért, mert úgy látom téged az eggyel előtted belinkelt cikk sem érdekel. Enynire szelektíven olvasol? Vagy szimplán csak másik márkában vagy érdekelt? :DD :DD :DD

    [ Szerkesztve ]

    "...A fénynél csak a közösségi hálókon terjedő hülyeség a gyorsabb...."

  • czipaocsi

    aktív tag

    válasz Đusty #38 üzenetére

    Én is ajánlom figyelmedbe shcaf javaslatát, miszerint tájékozódj körültekintőbben, mielőtt ítélkeznél akár egy márka, egy cég vagy annak munkatársai felett!

    Az általam belinkelt cikk pont arról szól, hogy az lcp megtett minden tőle telhetőt, hogy tisztázza a helyzetet és ezt a cikkíró is elismeri, méltányolja. Lehet, hogy voltak hibák (lásd szállítmány rossz RAM-mal) de sztem a forgalmazó megtette a szükséges lépéseket. A szerző, miután a céggel egyeztetve meggyőződött arról, hogy nem volt igaza sok dologban, korrekt módon le is írta az egészet. Nem volt sem előtte, sem azóta sem "porba döngölés", pláne nem lcp részről. Minden érintettet ismerek, sőt az egész sztorit a-tól z-ig, ezért merem nyugodt szívvel azt állítani, amit. Te pedig csak vagdalkozol, anélkül, hogy tudnád, miről is van szó. Vagy??? :F

    A "pénz beszél" c. megjegyzésedhez: szted a konkurenciának nincs "pénze", amit arra használhat, hogy hibát keressen/kerestessen és belekössön bármi áron abba, akiben potenciált lát? Ez ugyanis az érem másik oldala.....és az is ugyanúgy fénylik! ;)

    Róma... Gondolák...

Új hozzászólás Aktív témák