Új hozzászólás Aktív témák

  • JetiRulez

    őstag

    Többször is voltunk már Horvátországban családilag. Nagy élmény. A belső területek is nagyon szépek...a franc, hogy nem jut eszembe a nemzeti park neve, de csakazért se nyitom most meg a Google-t, igenis eszembe fog jutni. :DDD
    ÁÁÁHH a rozssebbe már! 3 perc fejtörés: Plitvice!!! :C Lehettem talán 9 éves, mikor arra jártunk. Gyönyörű szép varázslatos, mesés hely.
    Látogattunk még valami cseppkőbarlangot is, hogy az hol volt, arra már végképp nem emlékszem, mert akkor még csak 7 éves voltam. Másik alkalommal Szlovéniába mentünk át Horvátból megnézni egy nagy cseppkőbarlangot, ahova kisvonat vitt le...megint fejtörés a hely nevét illetően, mert annak a nevére már emlékeztem.
    Na végre! 1,5 perc gondol-gondol: Postojna! Hálelúja a memóriámnak :R
    Nem kell ide Gugül. :P
    Akkor még volt miből. Már 2 éve nem voltunk a tengerparton nyaralni. Egyedül nekem sikerült tavaly augusztusban összekuporgatni valamicske tartalékot egy 5 napos Agárdi üdülésre. Elvoltunk haverokkal egy kis faházban. Idén valószínűleg egyáltalán nem lesz miből. :(((

    [ Szerkesztve ]

    "Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Új hozzászólás Aktív témák