Új hozzászólás Aktív témák

  • sumsang

    aktív tag

    válasz alberttt #5500 üzenetére

    Szerintem az ár/érték mutatót célszerű vizsgálni, amikor megvásárolunk egy ilyen cuccot. Igaz, hogy valamivel olcsóbban sikerült hozzájutnom az EMAG Black Friday akcióban, kerek 60e-ért.
    Persze elviselnék én is egy erősebb (pl. 3000-es) akksit, de kérdés minek a kárára ?
    2 giga RAM-ról, esetleg a 13 Mp-es kameráról, vagy a 8 magos prociról mondjak le cserébe, netán a dizájnról, stb.. Minden készüléknek lehetnek hibái, de a hibák zöme nem általánosítható szerintem a P8 lite-ra sem. Az akksi idő sem hiba szerintem. Persze lehetett volna nagyobb akksi is, de azt bizonyára pluszban meg kellett volna fizetni.
    Amit én hiányolok, hogy kompromisszumot kell kötni és választani a 2. SIM és a z SD kari között, pedig egy ilyen 5"-os tepsiben bőven efért volna mindkettő, főleg úgy, hogy a SIM2 micro karira lett lefaragva. Itt is a inkább azt nézem, hogy a választási lehetőséget legalább megadták.:)
    Összességében azonban elégedett vagyok a vassal, még ilyen vérszegény akksi, valamint az opciós SIM2/SD kari ellenére is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák