Új hozzászólás Aktív témák

  • #01750272

    törölt tag

    Ma vettem egy ilyen Huawei Ideos X3 készüléket a piros színű mobil szolgáltatónál :)
    Sőt,pont ma érkezett hozzájuk fehér színbe,tehát én vagyok első fehér színű Huawei tulajdonos :DDD

    Mióta bekapcsoltam a mobilt.. ismerkedünk egymással.. és kb 6óra nyomkodás után 8%-ot csökkent az aksi. Nem akadozik,szépen fut,írásnál is tökéletes,a web-el sincs problémám,néha azért épp,hogy hozzáérek és már belép valahova,de nem olyan zavaró. (ritkán fordul elő) Dícséretes a Gingerbread op. rendszeren futó kis telefon.

    Mivel kezdő Droidos vagyok,nekem tökéletesen megfelel 35K-ért.. Persze,jobb,gyorsabb,szebb,nagyobb kijelzős LG Optimus 2x (dual procis-on gondolkoztam) de hamar lemondtam róla :DD

    Ami negatív: A füles-t amit adnak hozzá,gyorsan felejtős,hacsak nem szereted a doboz hangokat.. Néha rosszul veszi az érintést,Hülye kattogós hangja van a gépelésnél (pl: Üzenet,web cím írása stb.) Persze mondjuk ezt meglehet változtatni némára.

    Ami Pozitív: Két kamerás,egész gyors reakciók,a Web-el,mint mondottam megvagyok elégedve,mivel a telefon procijához képest mondhatni "szalad". Sok extrát nyújt.

    A ZTE Blade-el kapcsolatban meg annyit mondanék,hogy szerintem semmivel se jobb,hisz a két telefon ugyanolyan kritériumokkal bír. Igaz a Blade-nek nagyobb a kijelző,de ez a hátránya is,mivel ezzel az alacsony Rom-al,Ram-al,Procival megöli a masinát.. Azt észleltem,hogy a Web sokkal lassabb,a két ujjal széthúzható nagyítás síralmas,többször akadozik,Android verzió is silány..tehát ha Huawei és Zte Blade között választotok és inkább a gyorsaság számít nállatok,akkor a Huawei-nél adom le a voksot :)

Új hozzászólás Aktív témák