Új hozzászólás Aktív témák

  • Ðávid

    aktív tag

    válasz Z.É.T. #2175 üzenetére

    Eddig nem sok mindenre jutottam, mert közben operálni kell az egyik asztali gépet is. :) Amit eddig elmondhatok róla, hogy jónak tűnik, de számomra kicsit lassúnak tűnik a válaszideje amikor a képernyőt feloldom. Egy-két másodpercbe telik mire bekapcsol a kijelző. Ilyesmi nem volt a gyári B221-nél, ott azonnal reagált.

    Nincs benne alapból a Google Play Áruház. Letöltöttem a telepítőjét és fel is raktam, de valamiért még mindig nem megy vele a telepítés, mert a következő hibaüzenetet dobja ki: "Az XY alkalmazást nem sikerült letölteni egy hiba miatt. (Hiba történt az információk szerverről való lekérése során.)" Már külön feltettem a Google Services-t is, de valami még kell neki, csak nem jöttem még rá, hogy mi.

    Pár olyan alkalmazás volt rá előtelepítve ami a kínai felhasználók számára hasznos lehet, de én amit csak tudtam azonnal töröltem. A belső tárhelyből egész sok maradt szabad (4,67 GB-ból 4,12 GB).

    Akkumulátor probléma továbbra sem jelentkezett. Remélem nem is fog már. A SIM továbbra sincs még benne.

    Egyelőre ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák