Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz kali #9044 üzenetére

    Már ne is haragudj, de egyik véleményezéseddel ütöd a másikat. 2 hete még azt írtad az S4 topikban, hogy szürke importos telókat árulnak a GSM boltok, gyártói garival, amit a Samu is elfogad akár premium gariban is, mivel van lepecsételt magyar nyelvű garanciajegy mellé. Most meg már "kérdésesnek" tartod...Össze-vissza beszélsz már ne is haragudj. :U
    A telefonok zömét áfás számla nélkül veszik, ez pedig lényegében jogszabályban előírtak szerint nem lehet feltétele a javításnak, akár premium garanciát is idevéve. Előszeretettel közli ezt az ügyfélszolgálat azokkal, akik nem értenek hozzá, ezzel is elhajtva a vásárlókat, holott félre vannak vezetve. Amikor még S2-höz kértem premium szolgáltatást, mondták a telefonban számla, gari jegy legyen. Mondtam hogy számla az nincs, erre az ügyfélszolgálatos közölte, az akkor így nem lesz jó. Ezek után mondtam neki, felvállalja e hogy beperelem a Samsungot, mert a hatályos jogszabályban csak és kizárólag érvényes garancia levél szerepel, számla nem. Mi volt erre a válasza? Küldjük a futárt... Bravó. Korrektek. Ha pedig esetleg a Samu nem fogja elfogadni a későbbiekben, lehet reklamálni a GSM boltnál, hogy te gyártói magyar 2 éves garival többlet pénzt fizettél érte, amibe a premium szolgáltatás is beletartozik, szóval biztosítsanak egy ilyen telefont garanciában, mert te ezért fizettél. Kb ennyi.

    Szóval jelen állás szerint, amíg nem változik, de. Alapul lehet venni a GSM boltok által árusított magyar garis telefonokat, és ezek árait. Nem 1-2 helyen van annyiért, mindenhol 155 + 5-10k környéke a gyártói garis One, az S4 pedig 142 +5k környéke.
    Az pedig hogy kinek mit és mennyiért kínáltak fel nem is tudom hogy jön ide. Meg aztán mondani sok mindent lehet. Nekem is kínáltak fel gyártói 2 év garis S4-et 20e ft-ért...Ilyeneket én is tudok írni. :U

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák