Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ErosenZold

    senior tag

    válasz rt06 #122 üzenetére

    EZ már rég túl lett tárgyalni. Deaktiválta csak, mivel én is töröltem már magam és ugyan azzal újraregeltem és lás csodát semmi sem maradt meg..

    Benézte és ennyi.

    Előzőnek: Nem az én irányomból nyert, mivel én azt állítom lehet törölni és lehet is törölni. Neki kell bebizonyítania hogy megmarad az adat nem nekem.

    Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

  • tibz03

    őstag

    válasz rt06 #122 üzenetére

    Minden bizonnyal "user error" - hogy egy irritáló kifejezéssel éljek. Már csak azért is, mert nem kell e-mailben megerősíteni a törlést, ahogy ng0ofy írta (próbáljátok ki). Nem vagyok benne biztos, de ha automatikusan be vagy jelentkezve az FB-re, és így törlöd magad, akkor lehet, hogy sose fog törlődni az adatlapod, mert minden böngészőmegnyitást alkalmával bejelentkezel az FB-re (még ha az FB-t nem is nyitod meg). Bár lehet, hogy ez hülyeség, csak egy tipp volt (SZERK: Most nézem, törlés után automatikusan kijelentkezel FB-ről, szóval ez az elmélet nem helytálló :D ). Én már töröltem az FB adatlapomat, és láss csodát, nyoma sem maradt semminek, mikor újraregisztráltam. :U

    Minden esetre az biztos, hogy az az átlag userek igen jelentős része nem tudja megkülönböztetni a deaktiválást a törléstől... vagy kezdjük ott, hogy a törlés opciót el sem érik, mivel jó mélyen el van dugva, tehát jobb híján "deaktiválják" az adatlapjukat, aztán hónapokkal később meglepődve veszik észre, hogy az adatlapjuk még mindig megvan. Így aztán nem meglepő, hogy elterjedt az az urban legend, hogy nem lehet törölni az adatlapot.

    Hogy mi a helyzet az adatok megmaradásával? Már korábban is leírtam, szerintem erről nem lehet vitázni, mert senki se tudja közülünk. De én azt nem értem, hogy ez miért itt böffent fel? Honnan tudjuk, hogy pl. az iWiW (vagy bármi más) nem tárolja az adatainkat adatlaptörlés után? Nem tudhatjuk sehonnan...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák