Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz kenwood #122 üzenetére

    Nem az ott dolgozók hibája. A posta vezetősége enyhén szólva is érdekesen kezeli a dolgokat. Még annyira sem futja, hogy öntapadós ívre nyomtassanak, az is gyorsítana a dolgon. A sw meg, hát komolyan mondom amit szerződéskor kaptam frankóbb mint amivel benn dolgoznak:D Érdekes, nekem tudnak öntapadós ívet adni a címirathoz, postákon meg nincs.
    Ajánlott leveleknél van/volt, ha nincs rajta elsőbbségi és ki tudnák szállítani akkor is sokszor parkoltatják, kevés elsőbbségi fogy. Ötletesség azért megvan:D

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Vincent_

    senior tag

    válasz kenwood #122 üzenetére

    Azért a másodiknak kommunikációs skill-ekből beírtam egy karót. :D Azóta sem írt vissza, hogy megjött-e a cucca. Az ilyennel mit csináljak, komolyan?

    Ha leírom világosan, hogy 2-3 nap, akkor mi a francért várja másnapra? Amúgy nem csomag, hanem ajánlott levél volt, az meg úszik a sokmillió "sima" levéllel, nem véletlenül írtam, hogy nem valószínű, hogy hamarabb odaérne.

    A Posta technológiája még nem az igazi. A legnagyobb baj (amit mindenki észlel) az az, hogy nincs előkészítve a csomag, pedig erre lenne lehetőség. De ha még az sem, a hűségkártyát bepittyentve egyből feltöltené a feladó adatait a gép. De ezt nem tudják, nem használják sokan.

    Én ha postázok, már otthon becsomagolom + előre kitöltöm a feladójegyzéket, kinyomtatom, így kb. 45 mp és 1 perc között szokott lenni az időm. De ha egyesével kell bepötyögni a feladót meg a címzettet a gépbe, az persze hogy viszi az időt. Ha meg még be sincs csomagolva (istenem, hányszor láttam, hogy a nyitott dobozt méricskélték, hogy mennyi fér bele a súlyhatárba, és attól függően tették bele meg vették ki a kolbászkát), akkor persze, hogy megy a drága idő... :(

    Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

Új hozzászólás Aktív témák