Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Francii

    tag

    válasz ztibor #2538 üzenetére

    "Ha ez igaz, akkor mondhatjuk hogy a forgalmazók megvették őket kilóra..."

    Ez az én véleményem is. Szerintem a mai magyarországi viszonyokat tekintve az olyan felhasználók, akik nyitottak a távol-keleti cuccokra, azok bizonyítottan előnyben részesítik az egyenesen Kínából történő vásárlásokat. Egy ilyen lépés biztosan nem fogja őket (köztük engem) arra sarkallni, hogy itthoni, vagy szomszédos országbeli webshopból, áruházból vásároljon. Sokkal inkább célravezető lett volna valamilyen szinten fizetőssé tenni a ROM letöltést, mert természetesen az ő munkájukat is ellentételezni kell! Csak az én gondolatmenetemnél maradva:most, a frissen vásárolt telefonra boldogan fizettem volna X összeget a ROM letöltéséért (mint ahogy boldogan kifizettem a Kínából téglaként érkezett telefonom életre keltését is), mint hogy akaratom ellenére olyan vásárlásra "kényszerítsenek", amihez semmi kedvem! Inkább várok x hónapot és elviekben megkapom ingyen. Noha most hajlandó lettem volna fizetni is érte! Véleményem szerint azok vannak többségben, akik ezt az utat választották volna. Azon pedig nem kell csodálkozni, hogy az önkéntes támogatás nem működik. Ilyen a mentalitásunk... :((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák