Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz Ulkesh #8 üzenetére

    néhány videó a PDC2003-ról:
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    ez itt élő rendszer és ez még jóval a Beta 1 előtti verzió.

    ehhez hasonlóan elkezdhetném megcáfolni szinte az összes állításod, de valahogy nem érzem szükségét, hogy két fanatikus egymást győzködje. egyrészt érdemi haszna egyikünknek sem származna belőle, másfelől szanaszét offolnánk a topicot. mindenki higgyen, amit jónak lát.

    egy azonban biztos. Jobs egyszerűen képtelen megszabadulni tinédzserkori sérelmeitől és az árvizektől kezdve az olajár emelkedéséig mindenért Gates-t és a Microsoft-ot hibáztatja. olyan fanatikus, hogy azt hiszi, ő szarta a spanyol viaszt és ezt képes úgy előadni, hogy a hívői is szentül meg vannak róla győződve. ha valahol egy kicsit is hasonló megoldást lát - nem érdekes, hogy akár évekkel előttük találták ki - rögtön elkezd sikítani, hogy másolat másolat, persze az olyan - 2006-ban már igencsak szükségszerű - szolgáltatásokat, mint a TimeMachine, hihetetlen innovatív újdonságként mutat be - igaz, hogy System Restore a Windows Millennium óta létezik.

    egy szó mint száz, ez az ember egy pszichopata és remek érzékkel gyűjti maga köré a hasonló fanatikus, szemellenzős, ultrasznob életérzést hájpoló felhasználói réteget. (tisztelet azon kivételeknek, akik kényszerűségből vagy józan döntés okán használnak Apple terméket.) ott az iPod. mi az iPod? egy semmi, egy hordozható zenelejátszó, mégis mindenki elélvez ha meglátja vagy a kezébe fogja, pedig tapasztalataim szerint mondhatni verhető a minősége. de hol vannak például a Mac szervertermékek a Windows Server-ekhez képest a szolgáltatások terén? béka segge alatt sem. vagy van például Mac Mobile? Mac TabletPC? nincs? inkább ezekre kéne ráfeküdni és nem ilyen nevetséges, gyerekes módon folyton a másikra mutogatni, hogy bezzeg ők micsinálnak. ők közben olyan rendszereket készítettek, melyeket a világ 80%-a használ - többé-kevésbé - elégedetten.

    részemről ennyi, nem kívánok további vitákba belemenni. mint mondtam, mindenki higgyen, amit jónak gondol. még az is lehet, hogy én vagyok a szemellenzős és az ég valójában piros, a fű pedig kék. :)

Új hozzászólás Aktív témák