Keresés

Aktív témák

  • tomcs

    őstag

    válasz biker #14 üzenetére

    ''aztán a forgalmazó, mert a gyerek nem tudja, az otthoni PC nem hülyegyerekbiztos, és jól szétkurja,''

    igen. ez a masik. egy szamitogep kezelesehez valamilyen szinten szukseges hogy szegeny gyerek ismerje a betuket. en mondjuk ismertem ovis koromban a nyomtatott betuket, meg egesz sokaig birtam szamolni de ez fogalmam sincs mennyire tomeges, szerintem a tobbseg csak altalanosban ismerkedik meg ezekkel. amig irni-olvasni es a megfelelo osszefuggeseket felfogni nem kepes, addig meg nem sokmindent tanul meg a szamitogepekrol. emlexem altalanos iskolas koromban szorakozgathattam c64-el, de csak annyit tudtam hogy a pontosan leirt utasitasok alapjn betoltottem a jatekokat es jatszottam veluk ugy, ahogy mutattak. abban a korban nem ereztem igazan szukseget, hogy csak egy picit is melyebben (a semminel melyebben!) megertsem a mukodeset. (sajnos ez sokaknal persze ferlnottkorban se igeny) nalam ez kb. 4edikben-5odikben kezdodott, fogtam dos-kezikonyvet es kiprobalgattam mindent. mondjuk volt az ismerkedesben low-level format is de ez mar 1 mas tortenet :)

    szal az egesszel azt mondom, csak jatekot meg prezentaciot vettek nagyon dragan, ennel tobbet ert volna 1 1xubb gep meg sok lego ennyiert

Aktív témák