Keresés

Aktív témák

  • Superman

    nagyúr

    Valamit nem értek, de igazán és most már szóvá kell tennem: ebben a topikban is megjelent a Microsoft termékeinek a leszólása és pocskondiázása. Nem vagyok sem Windows, sem Linux hívő. Nem erről van szó. De azért tudjuk már azt, hogy miről beszélünk.

    Divat lett most a Microsoft termékeit leszólni, aminek nagyrészt csak érzelmi alapja van. Tudniillik nem tetszik sokaknak a Microsoft néhány húzása. Nekem sem tetszik.
    De azért vegyük már figyelembe, hogy mekkora teljesítmény egy operációs rendszert összehozni. Aki kritizál, mint egyszerű felhasználó, megteheti, rámutatva a hibákra. De aki hőzöng, annak azt mondom, ha nem tetszik, akkor írjon jobbat. Hoizzon össze egy munkacsapatot és írjon egy jobb oprendszert. Aki programokat ír, az tudja, hogy miről beszélek. Még tesztelés után is maradhatnak hibák egy programban.

    Úgyhogy azt hiszem meg kellene gondolni, hogy mekkora munka fekszik egy ilyen operációs rendszerben.

  • Superman

    nagyúr

    Ez mind rendben van. Tényleg nagy pofátlanság ilyen sokat elkérni a szoftverekért, pláne egy olyan országban, ahol a gazdaság úgy áll, mint nálunk.

    Az viszont korántsem sablonszöveg, ha valaki (egy csapat) megszenved egy szoftver, pláne egy oprendszer írásakor, aztán jönnek az olyan kritikusok, akik igazából nem nagyon tudják miről beszélnek, csak annyit, hogy xy játék rosszabbul fut és ''milyen sz*r ez az újabb DirectX''.

    Én sem vitatkozni akarok, csak rá kellene már mutatni, hogy ez nem ilyen egyszerű dolog.
    Na felinstalláltam a DirectX 9.0a -t. Most már szidhatom. ;]

Aktív témák