Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zenty

    őstag

    A matáv már megint hozta a szintjét! Hogy lehet a magyarszkirol a róka bört még jobban lehuzni első fejezet!
    Nem érdekel megint külföldi pl :D :
    A modemet kint kiröhögik már ,nagyon kevesen használják, max a notebookosok vagy hasonlok igy azért némi kedvezmények vannak a modemre!
    De nálunk itt a matáv hát persze csakis percdiíj ,mert az még jobban hozna a konhyára mint az adsl!
    Elég állami támogatást kap a matáv,nem értem miért nem lehetne mint a telefon vonalnál ,hogy éjszaka nem számlázna akkor momdemre se!
    Ez igenis szemétség! Nem az adsl-től várja el senki ,hogy ingyen legyen ,de a modem részről ez elvárható lenne! Főleg ha a matáv kap ingyen ajándékba pénzt a néptől,akkor én miért ne kaphatnék tőle ajándékot?

    És igenis lázadjunk! Pont ez a baj velünk ,hogy szinte bármit csinálhatnak velünk a multik,mert csak megy a pofázás,de nem teszünk semmit ellenük!
    Az új pshio divat meg ,hogy kussoljunk és örüljünk minden szarnak ,mert akkor jó a morál!Mert gáz,hogy a magyar mindig elégedetlen ! Szerintem van okunk rá ,csak mih hülyén csináljuk a lázadást is! :D



    [Szerkesztve]

    Guild Wars - Zenty a survivor

Új hozzászólás Aktív témák