Új hozzászólás Aktív témák

  • Petes

    tag

    A témával kapcsolatban:
    Itthon Axelero korlátlan ADSl-ünk van és én azért figyeltem fel erre a lehetőségre hogy 2 hónap ingyen net mert ezzel a lakás túlsó végében a laptopommal is tudok csatlakozni az internetre 2 hónapig, ingyen...
    A 0651-es behívószámot az elmúlt fél évben nem tárcsáztam, ebben az imént meg is erősítettek az 1212-es telefonszámon, kezdtem örülni (2 hónap internet ingyen az ágyamban) és akkor feltettem még egy kérdést:
    ''Axelero ADSL előfizetésünk van, ugye ez teljesen független ettől az akciótól mivel az nem betárcsázós (modemes) internet? Tehát ettől függetlenül megillet minket a kedvezmény?''
    És erre azt mondta az ügyfélszolgálatos hölgy hogy akkor viszont nem mert nem vagyok kezdő internetező és ez csak őket illeti meg.
    Nem értem hisz a hivatalos közleményben amiben bejelentették az akciót csak ennyi szerepelt:
    ''A kedvezményt külön igénylés nélkül, automatikusan igénybe veheti minden olyan lakossági ügyfél, aki az akciót megelőző 6 hónapban nem tárcsázta telefonvonaláról a 06-51-es behívószámot.''
    Szerintem én minden kritériumnak megfelelek, lakossági ügyfél vagyok, nem tárcsáztam a 0651-et. Akkor most mi a baj? A másik meg hogy elvileg a matáv meg az axelero külön dolog, mi lenne ha valamelyik másik szolgáltatási területen élnék és ott lenne szélessávú ADSl vonalam, arról ők nem is tudnának...
    Magyarul a kérdés az itt hogy szerintetetk hogyvan ez a matávnál, vége a hónapnak, megnézik hogy használtam a nyílt internetet, jogosult vagyok elvileg a telszámom alapján de aztán utánanéznek annak is hogy esetleg van e ADSL-em és ez már kizáró ok?
    Tudom most valakinek esetleg eszébe juthat hogy mit pattogok én most itt az a legnagyobb problémám hogy nem tudok az ágyból netezni de akkor is... Elvileg ez engem is megillet a kiskapukat meg ki kell használni, ha már van ez a lehetőség akkor miért ne?
    Arra is gondoltam hogy ha holnap is felhívnám az ügyfélszolgálatot és egy másik valakivel beszélnék az meg lehet azt mondaná hogy simán mehet a dolog. Szerintetek?

Új hozzászólás Aktív témák