Keresés

Aktív témák

  • tocsa

    senior tag

    válasz guest #7 üzenetére

    ''Aki a Windowson és a Linuxon kívül nem látott még oprendszert, az ne járassa a száját! Nézzetek meg egy MacOS-t vagy egy AmigaOS-t! (ez utóbbit belehelyezve az adott korba)''

    Az AmigaOS emlitese teljesen jogos, de hogyan kerul az oprencerek koze az MacOS? Az egy akkora fos, hogy hihetetlen. Onnan tudom, hogy en kenytelen vagyok fejlesztni rajta. Nem tudom milyen izlesficam vihet ra egy embert, hogy hasznalja.

    ''A kínaiak is jobban jártak volna, ha egyezkednek az Apple-el...''

    Ne rohogtessel mar bazmeg. Nezzed mar meg, hogy mennyibe kerul egy ugyanolyan teljesitmenyu PC illetve egy Mac! lehet hogy te qvva gazdag vagy, de a kinaiak tobbsege nem (meg a Foldon az emberek tobbsege). De egyebkent is: a kinaiak azert is cserelnek, hogy ne imperialista - kapitalista csunya bacsiktol kelljen venni a dolgokat, mert azok biztosan meg akarjak donteni a rendszert. Namost az Apple total amcsi.

    Meg egyszer:
    A MacOS X mar egeszen oprencer szeru dolog (bar Steve Jobs nagyon felfujja), de az MacOS 9 es az alatti dolgokat ne emlitsuk mar egy lapon egy AmigaOS-el.

    Udv!

    Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

  • tocsa

    senior tag

    válasz Turmoil #16 üzenetére

    Hi!

    ''miközben az oroszok gépei tökéletesen mentek valami azonosíthatatlan oprencerrel''

    Segitek. Annak a bizonyos azonoithatatlan oprencernek egy pingvin a jelkepe.

    Udv!

    Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

Aktív témák