Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    sztem meg csak nagyon unatkozott az ötletgazda és megunta hogy évek multán is fekete fehér cellákkal kell pöcsölni, gondolta megkönnyíti az életét azzal hogy színesebbé teszi a melót :)

    nem igazán látom a lényegi értelmét, ugye a színeknek külön jelentőségük van, namost ez meg csak a többletköltségeket hozza - színhű nyomtató, drágább a matrica maga, a többség meg sztem még csak elgondolkodni sem fog azon ha már ott van a fekete fehér cellákat leolvasni képes cucc, hogy pluszba vegyen webkamerát mert az arányaiban olcsóbb, de még így is pluszköltség
    microsoft inkább többet feccölne az oprendszerei javítgatásába, értelmesebb dolog lenne

    a több adat fér el dolgot nem igazán értem - milyen adatra gondolnak pontosabban ?
    lehet tévedek, ha igen javítsa ki vki - egy ilyen cucc leolvasásánál megjelenik termék neve, árukódja, ára és kakukk...namost dvdkre szánva milyen többlet információt tud nyujtani ? oda megy a kasszához emberünk, leolvassák neki hogy forgalmazó XY, hangsáv a lemezen, kommentár, stb, ami amugy is egy dvdn tokra tájékoztatóra ki van nyomva ?

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák