Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imidef

    csendes tag

    Sziasztok! segítséget szeretnék kérni, a defynek elment a hangja teljesen. Nincs csengőhang, és semmilyen alkalmazásnak nincs hangja, a hívásokat sem lehet kihangosítani. Telefonálni lehet vele, a fülnél lévő hangszóró hibátlanul működik. Soha nem volt elejtve, nem érte víz, valamint a headset sem volt használva rajta nem volt beledugva egyszer sem. A hiba az csak úgy magától jött az asztalunk volt a telefon, bejövő hívásnál csöngött, majd elnémult , azóta nincs hangja. Factory resettel próbálkoztam, semmi. Valakinek volt már hasonló problémája?
    A másik gondom az, hogy ha frissíteni szeretnék nem találja az MSU program a telefont. Ezredjére újratelepítettem és azt írja, hogy nincs csatlakoztatva. Mikor az USB-t bedugom a gép felismeri a telcsit, csak ez a vacak Motorola softvare update nem találja. A motorola phone portal szintén működik. A telefon kb 5 hónapos, nem volt soha buzerálva, a szoftver is gyári rajta, eddig minden hibátlanul ment, de most eljött az idő, hogy lassan az elmeosztályra kerüljek tőle... Ha valakinek volt hasonló gondja kérem írja meg. Köszönöm.

  • imidef

    csendes tag

    válasz SzaboZE #39 üzenetére

    Köszi a választ, sajnos ezt én is tudom, de nálam nem a fülemnél lévő hangszóró ment tönkre, hanem amit a kihangosításnál, a csengetésnél és az alkalmazásoknál használna. A típus hiba nem erre vonatkozik szerintem. biztos hogy szerviz lesz a vége,csak kíváncsi vagyok, hogy másnak is volt e már ilyen és , hogy ez hardveres hiba lehet e egyáltalán.

Új hozzászólás Aktív témák