Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz gtasystem #65 üzenetére

    A globálisra, vagy a magyarra gondolsz?
    Mert a magyar senkit nem érdekel. Globális szinten annyit sem számít, mint magyar szinten a nyíregyi Huszártelepen történő eladások száma.

    Ha globálisan nézed, akkor azt meg fel kéne fogni, hogy a 2001 óta egyedüli oprendszerként létező XP részesedése egy nehezen lemorzsolható valami. Az Xp sem azért terjed el, mert annyira imádták az elején az emberek, hanem mert 6 év alatt sok a gépfejlesztés, és az a világ nagyrészénél nem a sarki boltból veszünk alkatrészt verziót jelenti. Nálunk ráadásul miljom Sulinet Express gép ment el így anno magánfelhasználókhoz is. Nem a Windows-t telepíteni nem tudó hómjúzerek miatt, hanem a céges állományok miatt. Főleg notebookból rengeteg kelt el, de ami a fontosabb, hogy 6 év alatt igen sok céges gép lecserélése történt, ami persze kötelezően XP-t kapott.
    Ehhez képest a Win7 rekordsebességgel fogyott, az MS konkrétan saját pénzügyi rekordokat döntögetett, de hogy egy kicsit emberközelibb adatot is mondjak, nézz egy Steam-es statisztikát OS megoszlásról.

    Egyébként meg dehogy nincsen becsípődésed. A múltkori topikban, amikor moonman alapjaiban zúzta szét a kommentjeid tartalmát, még odáig is elmentl, hogy közölted, ne ugasson neked, mert nem szóltál hozzá. Nem tudom, mi váltja ki egy emberből, hogy ennyire két kézzel kapaszkodjon egy idén jubiláló OS-be - semmi gond nincsen azzal, ha valaki még XP-t használ, biztos megvan az oka. De hogy megpróbálja megmagyarázni, hogy az mennyivel jobb, mint egy modern, naprakész OS... mindegy, nem értem.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák