Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gab1ka

    aktív tag

    válasz b. #34 üzenetére

    Látod ez a baj hogy kényszeresen agyonmagyarázod a saját kommentjeidet több tíz hsz-en át úgy, hogy saját bevallásod szerint még csak nem is játszottál a játékkal és csak szajkózod a butaságaidat.Nem sikerül még mindig megértened (hiába írod le két egymást követő mondatban azt hogy ez nem DS) hogy a videót látva ez bizony egy Dark Souls játék más karakterekkel más helyszínen.Ezért a lerágott csont kijelentés, ami ez esetben nem az atmoszférára értendő, hanem arra hogy ugyanazzal az engine-el, ugyanazzal az irányítással ugyanúgy kaszabolsz mint ahogy eddig..pfuu még a HUD is ugyanúgy néz ki..Olyan mint a COD széria..Ha az ember kicsit hátradől a monitortól nem is tud különbséget tenni A és B között mert minden teljesen egyezik.Kb erre próbált rávezetni gabber01 is, de a hozzád hasonlóknak kár is bármit mondani hisz te 2 youtube videót összehasonlítasz és máris megmondod hogy hol a párhuzam e sorozat és 5 totál másik játék közt..hagyjukmár..

    "Még annyi hogy engem nem zavar és érdekel hogy a Dark Soulsra asszociálnak, én nem játszottam vele ezért engem más játékokra emlékeztet.." Egy mondatban van megmagyarázva miért is kellett volna inkább csöndbe maradnod..

    UI.: pont Quakeztem vagy 10 évig ha nem többet..

Új hozzászólás Aktív témák