Új hozzászólás Aktív témák

  • addamka

    őstag

    Én eleve elfogult vagyok a GTA-val, GTA 1 óta megvolt mind a maga idejében, így a véleményem nem lesz mérvadó.

    Ennél a résznél az elvonási tünet tovább fokozódott amúgy is, sosem volt konzolom, de nem bírtuk kivárni a PC-s portot, kellett egy PS3. Nem bántuk meg. Amíg dolgozok párom free roamot tolja, meg költi a virtuális lóvét :)

    PC-sként sem érzem azt, hogy ez a grafika kevés lenne, pedig a GTA IV-t 6-7x tuti kijátszottam fullhd-ban minden maxon. Talán a limitált FPS-t picit észreveszem, meg recésebbek az élek, de úgy igazából ez legyen a legnagyobb bajom, lényegtelen amikor játszok.

    A kocsik irányítása a IV csúszós, bólogatós fizikájától itt erősen eltér. Tapadnak az autók, és sokkal eltérőbben viselkednek a különböző típusok. Persze árkád, de jó ez így.

    A lövés stb dolgot nem tudom értékelni, mert még szoknom kell a kontrolleres irányítást, leginkább a járműből kilövöldözéssel van bajom, az erősen nem megy még a karokkal, de ez az én fogyatékosságom :)

    Ami tetszik, hogy sima bóklászás közben is van mit csinálni, az NPC-k sokkal több reakciót produkálnak, pl. a IV-ben egy kis dudától futott mind, mint a birka, itt ez nem hat meg mindenkit. No meg egy üres parkoló autó "kölcsönvételekor" gyakran feltűnik a tulaj. Ilyen apróságok miatt sokkal élvezetesebb, mint a GTA IV free roamja. A pálya meg emellé bazi nagy, ha hozzáveszem az Online mód lehetőségeit októbertől, idén megvan mivel játszunk :)

    Apropó, lesz ph-s crew esetleg? Olyasmire gondolok leginkább, hogy közös rablások után értelmes ember módjára pénz osztás, és nem egymás mészárolgatása :)

    Amúgy US PSN accounttal 2 óra alatt letöltött a 18GB, a telepítés meg kb. 40 perc volt, ha valaki esetleg online venné.

    [ Szerkesztve ]

    Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

Új hozzászólás Aktív témák