Új hozzászólás Aktív témák

  • agyhalal

    aktív tag

    válasz Gery15 #19477 üzenetére

    Nálam pont ma jelentkezett ez a hiba és úgy rémlik, hogy volt már ehhez hasonló problémája több embernek is. Mondhatnám azt is, hogy a gond globális volt.
    Nagyon lassú volt a vas, úgyhogy dobtam rá egy factory resetet és rögtön a reboot után már így viselkedett.
    A probléma factory reset, de még downgrade után is jelentkezik. WiFi passkey megadása közben bizonyos betűknél az aljukat kell megérinteni, hogy ne a felettük levő betűk kerüljenek leütésre, de van, hogy duplán sikerül. Ha megjelenik egy üzenet a képernyő közepén, akkor a két, választható lehetőség közül az egyik garantáltan nem érinthető. Google Play Store-ban a telepített appokat nem tudom lapozni, mert nem érintésnek és nyomvatartásnak veszi, hanem egyből be is lép az app adatlapjába.
    Arra vagyok kíváncsi, hogy főzött ROMmal is hasonlóképpen viselkedik-e.

    Ráadásul abban a balszerencsés helyzetben vagyok, hogy gép már átesett egy kijelzőcserén, úgyhogy garancia már nem vonatkozik rá, a kijelzőt újra legaranciáztatni meg elég nagy szerencse kell majd hozzá. Bár még mindig inkább soft hibára gyanakszom.

    Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

Új hozzászólás Aktív témák