Új hozzászólás Aktív témák

  • TomCat740

    újonc

    Sziasztok!

    Hosszú, sok éves edzéssel végre sikerült nekem is belépni a klubba így 43 évesen.
    Rövid történetem: kb. 2 hónapja kezdődött nagy derékfájdalommal, bal láb zsibbadás térdtől lefelé -
    érzék kieséssel. Renyhe térd és achilles reflexek stb stb. A járás kín volt.
    Ügyeleten 1 voltaren injekció.
    Másnap 2 üveg infúzió a sűrgősségin, onnan átküldtek a neurológiára.
    Sürgősségivel kértek CT vizsgálatot (3 hét várakozás), eredmény 10 nap múlva.
    Addig 5 napos voltaren injekció-kúra (körzeti dokitól).
    Mivel az állapotom nem nagyon javult, elmentem reumatológiára is.
    Ischias infúziós kezelés 5db + Mckenzi torna (tb által támogatva jan 16-tól vehetem igénybe).
    Lement az 5 napos infúzió. Magánúton elkezdtem a tornát, mert hát január még messze van.
    Közben meg lett a ct lelet is:
    [kép]
    [kép]

    3. hete tornázom 2 óránként. Gyógyszert nem szedek, már beleuntam
    Flektor, xilox, aflamin, mydeton kombók voltak.
    Javulás: Elmúlt a lábfejemben a zsibbadás és megy a lábujjhegyre állás.
    Sarokra még nem.
    Előre hajolni nyújtott kézzel max a térdig, utána már derékfájás végig a comb hátsó részén, kib.... nagy fájdalom.
    A bokában lábszárban még fáj.
    Bal oldalra dőlés minimális. Ülni még mindig nem megy, még ékpárna és deréktámasz használatával sem.
    Idegsebészetre 2018 január végére kaptam időpontot.
    Reumatológus javaslatára a denevér padot nem használom.
    Kérdésem az lenne, hogy a sípcsontomnál a bőrömön az érzékkiesés visszatér-e még
    valamikor (egy foltban), ugyanott az izomfeszülés megszűnik-e? Az normális, hogy kattog a csigolyám? (pl. hanyatt fekvésben lábak felhúzva talpak a talajon és elkezdem kinyújtani kattan egyet )
    Elnézést ha túl hosszúra sikerült.

Új hozzászólás Aktív témák