Új hozzászólás Aktív témák

  • Miss Cupcake

    újonc

    TENS készülékkel kapcsolatban érdeklődnék, hogy miért okoz nekem folyton égési sérülést?
    ME 2001_esem van, námbör vános gép. Egy hónapig szemdüllesztős üzemben "kezeltük" a lábikóm. Kórházban a fizios Magditol kikaptam, hogy - hogy nem használ, bénán állítottuk be, etc. O. 0
    Rám tette a piaci kis mp3 méretű kütyüt, és mozgatta a lábam. Lestem mint mozi a roziban. Ezután erős izomlazam lett. Hehe, mondom, cseréljünk gépet.
    Ma mondom, kemény vagyok, tuti a szakembernek van igaza, hajrá. Bevizeztük a filcet, felkotottuk a két tapit, és 1-2-3-as programra fel! Aham... egyest sem bírtam. Szokásos módon megint csíp. Mondom, csak én vagyok a béna, teszem idebb, odébb, csak éget. Leveszem, ott az égési kocka. Pffff.
    Szelektív ingeráram első három program. Miért is nem húzza ez az én izmomat, ahogyan a Magdi piaci kis gépe tette? Megkérdezem, hol vette, melyik piacon, mert ez a hiperszuper vacak csak megeget és.. . ra unom.
    Ha valakinek izmot is mozgat, leírások, hogy milyen készülék képes rá? Szeretnék ismét lábra állni, és enélkül nem fog menni, aszonta a doktor bácsi.
    Köszönöm.
    Szilvi

    ▪▪Csak egy lány▪▪

Új hozzászólás Aktív témák