Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    Másik, hogy a legtöbb eszköz EGÉSZSÉGES, de hátfájós embernek való. És a beteg embernek fenntartással, módosítva kel használni.

    Én pl most vettem egy hátpárnát, ezt a kis íves szart. Mondván, amit én hekkeltem magamnak, az talán puha, hátha ez tényleg jobban megtartja a hátam, ívben, a kiegyenesedett gerincem

    EGY NAP, ismétlem egy nap, 2x 25 perc és 2x10perc ültem benne a kocsiban, éreztem én hogy brutál ívben van, másnap nem bírtam lábra állni, azóta is betegeskedem, érzésre a kisizületek megsínylették, ugye nekem ki van egyenesedve, és nem íves (homorú)
    ha ezt ívbe akarom vágni, akkor a lapult korongok miatt (egy doki szerint) összeérhetnek a kisizületek, amik erre igen csak hasonlóan reagálhatnak, és így jártam.

    De ugyanezt szokta mondani Eastman is hogy a normál inverz pad az egészséges ember hátizom sporteszköze, a denevérpad meg a beteg embereké

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák