Új hozzászólás Aktív témák

  • Kangachan

    újonc

    Sziasztok:-)
    Először is mindenkinek jobbulást.
    Lenne egy kérdésem, hátha valaki tud válaszolni.
    A kiszakadt sérvnek mi a latin megfelelője? Ma voltam idegsebésznél, ahova a reumatológus utalt be, aki annyit mondott, ha meglátja a leletbe a discus hernia szót, akkor utalja a beteget tovább, meg még annyit , hogy ha meszesedést is tartalmaz, akkor az régebben kialakult sérv.
    A CT véleményem ( csak hogy rövid legyek) : L.V-S.I résben bal oldali mediolateralis discus hernia.
    Ma az idegsebész rápillantott a CT papíromra: kiszakadt sérv, nem kell műteni, fiatal vagyok meggyógyulok, hess....
    Meg merészeltem kérdezni, hogy munka miatt emelgetnem kell, kb mennyit emelhetek, erre azt válaszolta, hogy ő idegsebész, kérdezzek mást.
    Folyamatosan fáj a derekam, zsibbadnak a lábszáraim, közben egyik főnököm betonvizsgálatot akar velem csináltatni kb 40 kg egy sablon üresen, még ha segít valamelyik fiú, akkor se kevés a fele sem...Na mindegy.
    Most komolyan , egyik orvos sem magyarázz el semmit, csak ha magánban fizetnek érte?
    Reumatológus újabb egy hónap mire kapok időpontot.
    MR-re húsvét után kértem, szeptemberben volt szabad hely. Arra már nem is tippelek mennyi idő lesz mire kapok beutalót ( helyet) a gyógyvizes kezelésre :D

Új hozzászólás Aktív témák