Új hozzászólás Aktív témák

  • MineFox54

    őstag

    válasz opr #1866 üzenetére

    Személy szerint utálom a TC-t, csak egy példának hoztam.

    99.5%ban "átlagos használattal" kiváltja az Officet a Libre, nálam is az fut. (szétesésbe még nem futottam bele, ha fogok, akkor is tudom hogy nem "szaraprogram, kurvalinux" hanem hogy az X-es office formátumokat closed sourceként tartja az MS, visszafejtéses alapon fejlesztik a Libre-t, ha jól emlékszem.) 500.000 makró meg ilyesmi az nem átlagos használat, céligény. Céligényre céleszközt. De a "linugz desktop éve" nem erről szól. Tökéletes termék nem létezik minden igényre, ahogy fentebb is írták. A TCMD is rossz példa ilyen szempontból, a legtöbb "nagymama" meg "egységsugarú user" gépén nincsenek kihasználva azok a funkciók amiről beszélsz, nem láttam még kedves nagyszüleimet SFTP-n kapcsolódni egy szerverre, majd ott "tömeges átnevezés"-el átnevezni asd.jpg-re minden fájlt.

    Pont így, Windowson is vannak olyan dolgok amiket nem lehet megcsinálni, Linux alatt pedig teljesen természetes. Pl. a végletekig testreszabhatóság, ami nálam feltétel. (ez alatt nem kozmetikait kell érteni).

Új hozzászólás Aktív témák