Új hozzászólás Aktív témák

  • .bableWes

    őstag

    imádok bicajozni, csak nekem nincs pénzem ilyen komoly gépekre ezért egy szakadt hasuerrel tolom az ipart.

    jo élmény lehetett, és irigyellek, hogy elindultál! grat hozzá

    nekem is van egy ilyen élmény ha nem baj: :D
    most nyáron, nagymamámnál száltam meg a nyári munka alatt és bicajjal jártam ki dolgozni hajnal 5 töl du 7 ig. 5km-t kellett tekerni, szvsz oda vissza 10km. két hetet dolgoztam. utolso napon 1kor elengedtek minket, örültem is nagyba. ám akkor gondoltam 1 nagyot régota nem láttam bnömet, nincs kedvem várni apámra meg a kocsira beteker a városba ahol lakom, csak az volt a gond, hogy 45km a város. semmi baj hulla fáradt voltam, 2 liter viz a táskába 3 szál cigi és mehetek is. 3 kor elindultam, 5 re bent is voltam a városban - az utolso 20km-n szembe szél -. othon megpihentem kb 10 perc - vagyis egy cigi :D - és elindultam bnömhöz. ö töllem 20km re lakik, és mindig bicajjal mentem. és itt is szembe szél szokott leni odafele, most sem volt szerencsém. kiértem 40 perc alatt. haza fele már könnyebb volt a hátszélben, és gazdagabb lettem majdnem 100km vel egy nap alatt.

    felbecsülhetettlen érték a bicikli!

    töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

Új hozzászólás Aktív témák