Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Tetsuo #115 üzenetére

    (#113) kolopele

    Meg vannak emberek, akiknek Magyarországon szar sem jött össze, de máshol meg igen. Tehát ha Magyarországon szar sem jön össze, mert szarok a törvények, és a nagy magyar, nemzeti öntudat nevében lopunk csalunk, hazudunk veszünk szavazatokat a külhoni magyaroktól, akik nyilván sokkal igazibb magyarok mint aki otthon maradt, akkor nagyszerű vezetőnk van.
    Ahha...

    és ha az a gazdag ember netalán Fidesz párti, akkor az egy mocskos
    csaló, lámpavasra vele! Idézet egy politikai fórumból :)

    Ezzel nem is lenne baj, ha nem azt hangoztatnák reggeltől estig, hogy aki meg nem az, annak semmije nem lesz. Legalábbis, ameddig Ők vannak hatalmon, ezt hívják megfélemlítésnek, persze nem kádár országában, kádár gyerekei által vezetett országban...

    Ez a társadalmi megosztás meg úgy marhaság ahogy van.

    Lásd a "A magyar falu programot" ugye? Lásd Budapest esetét. Lásd annak az esetét, hogy ha nem vagy fideszes, akkor nincs, ha igen van. Ezek mind olyan esetek, ahol csak megígértek valamit, és nem adtak semmit. Szerinted ezek mihez vezetnek? Jó tét lélek megoldásokhoz, nem! megosztáshoz, és ezt nem a kisember kezdte el csinálni....
    Ja és e-mellé jön pökhendiség is ami mondjuk van akinek tettszik, meg van akinek nem...

    Ja megnézed csak kormánylapoknak nyilatkozik a törzs... Ez mi ha nem megosztás? Vagy ezeket ne vegyük figyelembe amikor ilyet írsz?

    A vírus kezelése úgy néz ki rendben lesz, beszéltem immunológus sógornőmmel, nagy az esély rá, hogy nem lesz tömeges megbetegedés. Jelenleg felkészül Orbán is a legrosszabb forgatókönyvre, de ezt így is kell, mert mi van, ha mégis beüt a baj? Akkor meg azért lesz hibás. Nincs könnyű dolga abszolút.

    Igazad van, de akkor miért szajkózza azt ez a képmutató, munkásőr bagázs, hogy mi senkit nem küldtünk, haza, aki komoly betegséggel küzd. Érdekes amikor arról van szó, hogy néphülyíteni kell kádári megoldásokkal, akkor azzal semmi baj nincs.
    Ilyenkor az én értékrendem szerint, azt kellett volna csinálni, mint minden tisztességes országban csináltak, hogy, elmondják, hogy emberek, sajnos olyan betegeket is haza kell küldenünk, akiket nem szabadna, de ha probléma lenne őket érné a legnagyobb baj. (Pl: Németország, Ausztria Tirol régió)
    Ehhez képes az elvtársak lehozták, hogy mi aztán mindenkit megmentünk.
    Lehet, hogy ez szerinted nem okoz megosztást szerintem, meg ennek az lesz a vége, hogy ennek a banzájnak vége, és még több áruló lesz, aki teljesen jogosan fog elmenni abból az országból, mert nem tettszik neki, hogy a véleménye másodlagos állampolgárrá teszi. Röviden...

    (#115) Tetsuo
    Erőskezű vezető nélkül nem is működhet jól egy ország.* Legalábbis az Orosz és orbáni politika szerint, akkor ezek szerint:
    Észak-Korea
    Ghana
    Angola
    Kenya
    Cuba
    Honduras
    Guetamala
    Sorolhatnám.

    Mindenhol kiváló "Erős" vezető volt, bezzeg a Nyugat-Észak-Európa, ahol 70 éve a csúnya Demokrácia honol, mennyire szar itt.

    Mindenféle éppen ki az igazi magyar,német, francia, holland, svéd, finn nacionalista felhang nélküli, aminek nyilván nem ahhoz van köze, hogy a nem létező mű-magyarok szétlopják az országot igaz? Belekeverve Erdélyt, Felvidéket főleg. Nem tudom nekem nem az jut eszembe erről, hogy ezek akármit jól csináltak volna az elmúlt 10 évben. Lehet, hogy az erős, talpraesett valakinek azt jelenti mint USA-ban, hogy aki eltapossa, lelövi, megfélemlíti a másikat az menő, nálam a szarháziság, nem egyenlő az erőssel...

    Hiába mások vagyunk...

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák