Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    A robbanás nem marad el, mivel rengetegen nem várták meg az utolsó napot és módosítottak más cég más gépére és most kezdődik majd a hercehurca az előlegek miatt, amit biztos vagyok bent, hogy jószántából nem fog visszautalni az Alt Cash Kft.
    Pedig a vevő nem tehet semmiről, mi is jóhiszeműen megrendeltük a 240-es gépüket, vártunk az utolsó pillanatig, és tegnap (igen vasárnap) adtuk le rendelésünket egy másik cég másik gépére, mivel ma már senkinek nem lett volna ideje ezzel foglalkozni, meg nonszensz ez az egész, hogy engedélyeznek valamit majd visszavonják az engedélyt majd a NAV közleményt ad ki, hogy mindenki rendeljen gyorsan olyan gépet amire van engedély mert jönnek és büntetnek...

  • BaLee

    addikt

    válasz dajkopali #163 üzenetére

    Én ezt értem, ez egy szóbeli ígéret, aminek az ellenkezője olvasható több helyen (hogy direkt azokat fogják büntetni akik nem rendeltek új gépet a visszavont engedélyűek helyett) amíg nem hivatalos, mindkettőnek ugyanannyi a valóságalapja.
    Aminek viszont nem, hogy ma van az utolsó határidő, hogy rendelni lehet online pénztárgépet és az NR 300-ason kívül a többire nagy az esély, hogy nem lesz ma engedély. Akkor aki nem csinál semmit, vár mondjuk az NR 240es megrendelésében, amit véletlenül később sem fognak jóváhagyni és már nem tud újat rendelni, másra módosítani és bukja az 50ezer állami támogatást is azzal mi a helyzet?

Új hozzászólás Aktív témák