Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sgery

    őstag

    sose lesz hozzá felirat? :(

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    válasz vismaior #49 üzenetére

    köszi :)

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    Engem nem zavartak a felirat hibái, én örülök, hogy végre lett hozzá:)

    Viszont a film nekem nem jött be, nem azt láttam amit vártam tőle. Ugyan olyan mint a többi mocskoljuk be az amerikai kormányt a korruptsága miatt. Szerintem mindenki tudja, hogy minden állam korrupt valamilyen szinten, a hülye amerikaiak miatt náluk a legjobban. El is gondolkozhatnának rajta, hogy van-e különbség Kína és Amerika között, mert hiába a demokrácia, irányítanak és eltitkolnak mindent ott is a vezetők..

    A filmbe én olyan tényeket vártam, mint hogy Afrikában még mindig van aki DDT-t használ (és nem az afrikai lakosság miatt, hanem az ott uralkodó amcsi vállalatok miatt) ami ugyan nagyon jó rovarirtó szer, de sajnos az emberek idegrendszerét is nagyon károsítja. Meg még az unokánk szervezetében is kimutatható lesz a szer, ahogy a föld minden élőlényében..
    Meg azokat, hogy mikor egy üdítő készül, milyen mutatós amint a 10x vegyszert hozzáöntik és szinte bármit ki tudnak keverni egy kis aromából.
    Meg az olcsó húsáruk, virslik stb összetevői, mely igazából szója sok ízfokozóval, aromával a jobbak esetében állati maradékokkal.
    Meg a módosított kukorica káros hatásairól.
    És még rengeteg, sokkal megbotránkoztatóbb van a filmben bemutatottaknál.

    Az állattartásról pedig annyit, hogy magával pl. a csirke tartással nincs nagyon probléma, egyszerűen több húsfeldolgozó kellene, nagyobb szabályzás, semmi műkaja és dopping és ennyi.

    A filmben szereplő nőnek, aki a 2,5éves fiát hamburgerrel etette csak gratulálni tudok, milyen felelőtlen szülő az, aki a gyerekét szennyel eteti?...

    Még valami. A filmben minden farmer azt mondta, hogy nekik muszáj így tenyészteniük az állatokat, mert a nagy cégek tönkreteszik, de miért van az, hogy sokan tudnak bio módszerrel is állatokat nevelni és feldolgozni sokkal nagyobb profitért? Talán csak nem fekszik nekik a munka, mert a bio módszer sokkal munkaigényesebb?...

    [ Szerkesztve ]

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

Új hozzászólás Aktív témák