Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz hejesírásó #22 üzenetére

    túlságosan is..... ezt már nem veszi be a gyomrom.... a megesszük a világot (nemtom az eredeti címét, lehet hogy ez az lehet hogy nem)-ban is volt egy csirke feldolgozó üzemes rész, a barátnőm megnézte az egész filmet, hogy biztos nincs-e benne ilyesmi, hát azt a jelenetet kivágta Nekem... a halászat is sokkolt néha, pedig az nem is volt annyira brutál...
    így kimarad ez is... végül is valszeg úgyis csak felhúztam volna magamat rajta...
    meg azon is felhúzom magamat, hogy mennyi kaját dobnak ki a kukákba, szeriontem arról is kéne egy tényfeltáró dokumentum filmet készíteni, hogy mennyi táplálékkerül a szemétbe, és hogy itt nyugat eu-ban Én és jó pár barátom 3-4havonta ugrunk csak el a közértbe, hogy vegyünk olajat, vagy vaj-at vagy egyéb apróságot, mert a többit "kiszedjük a művészbejárónál"
    Van egy Kedves barátom aki pl 2 éve egy fillért sem költött boltban és ez tény! De volt olyan, hogy 30kiló hús volt bebaszva a kukába, vagy 10kiló lazac. És még sorolhatnánk a dolgot, nomeg rendszerint nem csak kaja található meg itt, hanem szelektivitás nélkül ömlesztve a működő elektronikai termékek keverve a textilneműkkel és élelmiszerekkel.
    Na most jól kidühöngtem magam újra! Persze ez egyfelől jó, mert egy fillért sem kell költeni és sok ajándékot tudok haza küldeni, másfelől meg kinyírjuk a világot... :W

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák