Új hozzászólás Aktív témák

  • putti

    aktív tag

    Én is kipróbáltam. Telefonokra érintőképernyős kijelzőkre, stb tök jó, de valóban +1 vélemény arra, hogy asztali gépeknél nem kellene erőltetni ezt a visszataszító metro-szexuális jelenetet. Persze ki mit szeret.

    Ilyenkor azért felmerül bennem a kérdés hogy ennyire nincs jövője a PC platformnak? Játékok terén is mindenki ezt taglalja. Már csak azért is merült fel bennem a kérdés, mert ha racionálisan gondolkozom, feltételezem azért előtte felmérték a célközönség igényeit, de lehet mégsem. Ez a metro felület valóban nem rossz, sőt érintőképernyőre tökéletesen is jó, de asztalra mondjuk lehetett volna az eddigi megszokott kialakítás, vagy legalább egy opció amivel a metro-t inaktiválni lehet. Én pl. el tudtam volna képzelni olyat is hogy lenne windows 8 munkára és játékra kihegyezve. ( csak valami példa : Windows 8 for Server Windows 8 for Work, Windows 8 for Game, és a metro felülettel Windows 8 Tablet vagy akármi) . De ez csak az én elképzelésem. Én látok benne valamit, de valószínű a mostani oprendszerből kiindulva egyáltalán nem ezeket igénylik az emberek, ami persze nem baj mert ugye mindenki másképp látja a dolgokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák