Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zyelor

    aktív tag

    Nincs benne Online Match Lobbies, meg Practice meccs. Egyszerűen, ha tudom, hogy nincs ez a két mód a játékban akkor meg sem veszem. Eddig minden évben bent voltak... Egyébként meg tele van a játék bugokkal, meg hasznavehetetlen elemekkel.

    Pl.:

    1,Ha befutsz a 16-oson belül az alapvonal felé és onnan középre passzolod a labdát 90 %, hogy gól lesz. A kapus képtelen kijönni az 5-ösre.

    2, Hosszú lapos indítások: Egyszerűen sima passzal át lehet indítani a fél pályát. Nagy kiugratások a valóságban is vannak, de olyan, hogy egy meccsen 5-6 ilyenre legyen példa nem nagyon. Ellenben a sima kis passzok egyszerűen hulladékok: Egy átlagos meccsen 6 passzra jut egy eladott labda.

    3, A távoli lövések a 14-hez képest el vannak rontva... Nem tudom szándékosan-e...

    4, A bíró még mindig szar. Itt van ez a videó. Ez mi???

    5, Átugorhatatlan, felesleges animációk...

    6, Sokszor középkezdés után (online) akármit is csinál az ellenfél egyszerűen át lehet gyalogolni az egéz félpáéyán... És ez vica verza működik. Volt olyan meccsem, ahol a 2. percben már 1:1 volt... Olyan, mintha ez is szándékos lenne...

    És akkor még sorolhatnám.

    Javulni 2 dologban javult a 14-hez képest: Grafikában és a bedobások jobbak lettek. Ennyi. Felesleges 10k volt az életemből.

    [ Szerkesztve ]

  • Zyelor

    aktív tag

    válasz Legendd #21 üzenetére

    1. A 16-oson belül ezt a fajta bepasszolást biztos, hogy nem védekezed ki :D

    3. Nem a közeli lövésekről beszélek, hanem a bombákról 20-30 méterről, pl. CR-rel, vagy társaival. Itt sokkal ritkábban lehet nagy gólt lőni. Engem ez zavar, mert szerettem... Persze nem azt állítom, hogy nem lehet messziről gólt lőni, csak el lett rontva az egész a 14-hez képest.

    6. Van, ha becsúszol... De sokszor olyan, mintha a rendszer rásegítene a futó játékosra direkt.

    PC-n játszom, 360 kontrollerrel, 14-ben Div 1-ben voltam, 12,13-ban kivétel nélkül nyertem is őket, tavaly idő szűkében nem jött össze, idén egy szezont játszottam végig, ott veretlenül lehoztam a szezont, de kellett volna még 6 pont :/

  • Zyelor

    aktív tag

    válasz Piftuka #68 üzenetére

    "Az utolsó változat, amelyben fél pályáról gólt lehetett rúgni, az a Fifa97 volt. Az újabbakban pedig a komolyabb nehézségi fokozatokban még egy gólt rúgni is kihívás volt egy menő csapat ellen, nemhogy 12-t."

    Ezt cáfolnám. Minden évben tudtam gólt lőni a félpályáról.

Új hozzászólás Aktív témák