Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    Hát..

    Sosem voltam istenfélő ember, ugyan gyermekkoromban megkereszteltek de templomban utoljára az általános iskolai énekkarral jártam, lassan 20éve. Nem mintha a kettő olyan szorosan összefüggne csak érdekesség képpen.

    Ragozhatnám még bekezdéseken keresztül de egyrészt nem szeretném ha bárki magára venné, másrészt a világon semmi értelme azon felül hogy kellően érzékeltessem mennyire nem része az életemnek.

    Viszont.., ilyen és ehhez hasonló "híreket" olvasva.., ha a szívemre teszem a kezem.. :(((
    Konkrétan ha az amit valóságnak hívunk tényleg ebbe az irányba halad tovább és ilyen tempóval.., nos abban az esetben lassan aktuálissá válik hogy életemben először kézbe vegyem/fellapozzam a Bibliát/Koránt/egyebet és az isten irgalmazzon nekünk, mert rohamosan közeledik a pont, az a pont ahonnan..
    Kvázi "hit nélküli" emberként is kezdem elveszíteni a hitem..

    Meglehet hogy bennem van félredrótozva valami, nincs netezésre alkalmas telefonom és még az életben nem regisztráltam egyetlen közösségi oldalra sem. A magyar egy eléggé gazdag nyelv de kihívást jelente ha meg szeretném fogalmazni válogatott szitkok alkalmazása nélkül, hogy mennyire nincs rájuk szükségem, különös tekintettel az utóbbira.

    Ámbár ha jobban belegondolok.., még ebben a postban sem ez lenne az első dolog amiről csak később derül ki hogy.. :D

    Irónikus nemde? :U

    Nevessen ki aki akar de igen, ezt teljesen komolyan gondoltam, tudom vasárnap reggelre ez kicsit "na menj a franca" kategória de most botlottam csak bele a hírbe/cikkbe..

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák